KONSULTĀCIJAS UN FINANSIĀLI RISINĀJUMI

JUMS UN JŪSU BIZNESAM

MŪSU PAKALPOJUMI

Uzņēmējdarbības pakalpojumi

Mēs nodrošinām profesionālu uzņēmējdarbības pakalpojumu atbalstu pie jaunu kompāniju, filiāļu un pārstāvniecību reģistrācijas.

Biznesa konsultācijas

Ambers Group piedāvā biznesa attīstīšanas konsultācijas starptautiskajā tirgū, precīzāk Baltijas valstīs, Vācijā, Šveicē un Austrijā.

Investīcijas

Ambers Group sniedz unikālas investīciju iespējas privātam un korporatīvam kapitālam Latvijā un citās Eiropas valstīs. Mūsu partneri ir vadošās finanšu, kapitālieguldījumu un nekustāmā īpašuma kompānijas, kā arī bankas un starptautiskie investīciju fondi.

Bankas konti

Ambers Group ir oficiāls banku un citu finanšu institūciju pārstāvis, kas piedāvā saviem klientiem palīdzību jaunu kontu atvēršanā, kā arī mūsdienīgus un drošus risinājumus elektroniskai komercijai un karšu apstrādes sistēmām.

Juridiskie pakalpojumi

Ambers Group nodrošina saviem klientiem profesionālu juridisku līdzdalību līgumu un citu korporatīvu dokumentu sagatavošanā un noformēšanā, kā arī kompleksu juridisku līdzdalību privātajās un korporatīvajās investīcijās.

Grāmatvedība un Audits

Grāmatvedības kārtošana, finanšu un nodokļu atskaites sagatavošana un audits kompānijā. Sagatavojot atskaiti un veicot auditu, mēs izmantojam sertificētu audit-kompāniju pakalpojumus ar starptautiski atzītu kvalifikāciju.

PAR MUMS

Ambers Group ir strauji augoša jauna kompānija, kas specializējas pilna spektra uzņēmējdarbības apkalpošanā, finanšu pakalpojumu konsultācijās, kā arī privātā un korporatīvā kapitāla investīcijās. Mūsu ekspertu grupa palīdzēs Jums atrast optimālus risinājumus biznesa sekmīgai attīstībai un kapitāla izaugsmei. Mūsu rīcības balstās uz padziļinātu biznesa specifikas un banku struktūras izpratni, kā arī pieredzi klientu vajadzību apmierināšanā visā pasaulē. Ambers Group ir partnerattiecību vienošanās ar lielākajiem starptautiskajiem konsultatīvo pakalpojumu un audita uzņēmumiem, kā arī citām finanšu struktūrām. Mūsu mērķis ir ilgtermiņa sadarbība un attiecībās ar klientiem sevi pozicionējam kā drošu un profesionālu partneri.

Ē-pasts

 info@ambers.lv

Ofisa adrese

 2A-1 Elizabates Street Riga, LV-1010, Latvia
Свяжитесь с нами

Имя

E-mail

Тема

Сообщение